Przetwarzanie i analiza dużych ilości danych (Big Data) to temat młody, często jeszcze niezbadany. Nic więc dziwnego, że wiele firm (i osób) nie wie, jak wykorzystać rosnący potencjał tej branży. Jeśli do nich należysz, nie musisz się jednak obawiać – jestem tu, aby Ci pomóc.

Doradztwo Big Data – by dobrze wykorzystać potencjał

Rozwijając siebie oraz Riotech Data Factory stawiamy na trzy rzeczy:

  • Rozwój technologiczny
  • Rozwój umiejętności miękkich (komunikacji)
  • Wyciąganie konkretnych wniosków z doświadczeń

Ten zestaw pozwala na doradztwo na wysokim poziomie. Jeśli masz ogólny zamysł, pomożemy go dopracować. Wskażemy różne drogi i alternatywne rozwiązania problemów. Możemy rozrysować wstępną architekturę systemu i oszacować czas wykonania.

Doradztwo wychodzi poza wszelkie ramy i wymaga jedynie wcześniejszego omówienia zasad współpracy. Im bardziej nietypowy problem musisz rozwiązać, tym bardziej powinieneś skorzystać z tej oferty. Wszyscy specjaliści związani z RDF specjalizują się w pokonywaniu prawdziwych przeszkód i skutecznym budowaniu systemów, które mają realne, praktyczne zastosowanie.

Współpracę kończysz z konkretem

Dla wielu osób „doradztwo” to jedynie słowo-wytrych zgrabnie opisujące przepalanie pieniędzy klienta. Dla RDF to duża odpowiedzialność i wyzwanie, byś po ekspertyzie faktycznie wiedział w którą stronę ruszyć.

Nasza współpraca w tym przypadku (w standardowej wersji) kończy się sporządzeniem raportu, na którym możesz się oprzeć w przyszłości, który możesz pokazać współpracownikom, zarządowi czy inwestorom. Jeśli będzie taka wola – pomożemy przygotować prezentację, lub weźmiemy udział w rozmowach jako Twoi eksperci-doradcy.

W doradztwie zależy nam przede wszystkim na podjęciu przez Ciebie skutecznych decyzji. Ostatecznie największym sukcesem RDF jest Twój sukces.