Przetwarzanie i analiza dużych ilości danych (Big Data) to temat młody, często jeszcze niezbadany. Nic więc dziwnego, że wiele firm (i osób) nie wie, jak wykorzystać rosnący potencjał tej branży. Jeśli do nich należysz, nie musisz się jednak obawiać – jestem tu, aby Ci pomóc.

Doradztwo Big Data – by dobrze wykorzystać potencjał

Rozwijając siebie oraz Riotech Data Factory stawiam na trzy rzeczy:

  • Rozwój technologiczny
  • Rozwój umiejętności miękkich (komunikacji)
  • Wyciąganie konkretnych wniosków z doświadczeń

Ten zestaw pozwala na doradztwo na wysokim poziomie. Jeśli masz ogólny zamysł, pomogę go dopracować. Wskażę różne drogi i alternatywne rozwiązania problemów. Mogę rozrysować wstępną architekturę systemu i oszacować czas wykonania.

Doradztwo wychodzi poza wszelkie ramy i wymaga jedynie wcześniejszego omówienia zasad współpracy. Im bardziej nietypowy problem musisz rozwiązać, tym bardziej powinieneś skorzystać z tej oferty. Zarówno ja jak i specjaliści związani z RDF specjalizujemy się w pokonywaniu prawdziwych przeszkód i skutecznym budowaniu systemów, które mają realne, praktyczne zastosowanie.

Współpracę kończysz z konkretem

Dla wielu osób „doradztwo” to jedynie słowo-wytrych zgrabnie opisujące przepalanie pieniędzy klienta. Dla RDF to duża odpowiedzialność i wyzwanie, byś po ekspertyzie faktycznie wiedział w którą stronę ruszyć.

Nasza współpraca w tym przypadku (w standardowej wersji) kończy się sporządzeniem raportu, na którym możesz się oprzeć w przyszłości, który możesz pokazać współpracownikom, zarządowi czy inwestorom. Jeśli będzie taka wola – pomogę przygotować prezentację, lub wezmę udział w rozmowach jako Twój ekspert-doradca.

W doradztwie zależy mi przede wszystkim na podjęciu przez Ciebie skutecznych decyzji. Ostatecznie największym sukcesem RDF jest Twój sukces.