Nazywam się Marek Czuma. Jestem twórcą idei RDF i z przyjemnością Ci pomogę. Pozwól, że pokrótce przedstawię Ci markę. To jak działamy i jak możemy Ci pomóc.

Riotech Data Factory – czym jest?

Riotech Data Factory jest miejscem, które rozłoży Twój problem na czynniki pierwsze i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Rozumiemy branżę Big Data i poznajemy ją każdego dnia. To pierwsze nasze „skrzydło”. Drugim są nasze umiejętności dydaktyczne, które nieustannie doskonalimy.

Oba „skrzydła” powodują, że potrafimy nie tylko zrozumieć, ale także rozwiązać problem. Doradzamy i szkolimy. Charakteryzujemy się tym, że nasze szkolenia są do bólu „życiowe”. Nie praktykujemy wielogodzinnych wykładów zakończonych testem. U nas wiedza teoretyczna jest niezbędnym fundamentem. Następnie wspierany jest on praktycznymi ćwiczeniami – prostymi i skomplikowanymi. Rozważamy prawdziwe problemy, a kursanci przechodzą przez cykl intensywnego treningu intelektualnego, który owocuje potem podczas pracy w firmie.

Poza pracą doradczo-szkoleniową, rozwijamy się inżyniersko. Nie uznajemy 100% pracy dydaktycznej – nie miałoby to sensu, gdyż Big Data jest zbyt dynamiczną branżą. Ciągle się rozwijamy, nieustannie poznajemy mechanizmy, które stoją za przetwarzaniem dużych danych.

Jak działa RDF?

Całość działania zaczyna się zawsze ode mnie. To ja jestem właścicielem, pomysłodawcą i pierwszym ogniwem RDF z którym będziesz mieć kontakt. Jeśli oczekujesz ekspertyzy lub szkolenia – jestem do Twoich usług.

W zależności od potrzeb, angażuję odpowiednie osoby, które specjalizują się w swoich zakresach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dobieramy odpowiedni środki, ponieważ wiemy, że najważniejsza jest skuteczność.

Bardzo wysoko stawiamy komunikację i precyzyjne określanie celów. Przez cały czas będziesz przeze mnie traktowany jak partner, od którego sukcesu zależy także mój (oraz nasz) własny sukces. Dlatego właśnie duży nacisk kładę na czytelne przekazanie tego co robimy i czego oczekujemy oraz czego możesz się spodziewać.

Z naszej strony gwarantujemy jakość, uczciwość oraz dobrą komunikację. Z Twojej oczekujemy dokładnie tego samego, ponieważ bazujemy na wzajemnym zaufaniu.

Co RDF może dla Ciebie zrobić?

Z jakimi problemami możesz się do mnie zgłosić? Zajmujemy się wszystkim, co bazuje na przetwarzaniu dużych ilości danych, lub jest „inteligentne”. Stawiamy tylko jeden warunek: przydatność. Niezależnie od tego czy trzeba rozwiązać problem architektoniczny, skompletować zespół, czy go wyszkolić – angażujemy się w zlecenie w 100%.