Nazywam się Marek Czuma. Jestem twórcą idei RDF i z przyjemnością Ci pomogę. Pozwól, że pokrótce przedstawię Ci markę. To jak działamy i jak możemy Ci pomóc.

Riotech Data Factory – Hub Big Data (czym jest?)

Na co dzień Riotech Data Factory to miejsce dla ambitnych ekspertów, którzy chcą się rozwijać i szukać odpowiedzi na nierozwiązane dotychczas problemy. Problemy, które da się pokonać wykorzystując inteligentną analizę dużych ilości danych. Sprawdzamy kolejne możliwości budując prototypowe systemy i dzieląc się ze sobą wiedzą. Choć jest to moja osobista marka, otwieram ją na tych, którzy czują silną potrzebę podejmowania trudnych, nietypowych wyzwań i są dopasowani kulturą pracy. Sami narzucamy sobie tematy do rozpracowania, przez co możemy rozwijać się dużo dynamiczniej niż przeciętni inżynierowie.

Riotech Data Factory to przede wszystkim autorskie rozwiązania poparte doświadczeniem w branży Big Data i szeroko pojętej sztucznej inteligencji (AI). Działanie na styku wielu dziedzin życia jest dla osób związanych z RDF czymś naturalnym.

Jak działa RDF?

Nie jesteśmy firmą, choć stanowimy zespół. Całość działania zaczyna się zawsze ode mnie. To ja jestem właścicielem, pomysłodawcą i pierwszym ogniwem RDF z którym będziesz mieć kontakt. Jeśli oczekujesz ekspertyzy lub niewielkiego prototypu – jestem do Twoich usług.

Jeśli Twoje oczekiwania są większe, angażuję odpowiednie osoby z którymi współpracuję. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dobieramy odpowiedni środki, ponieważ wiemy, że najważniejsza jest skuteczność.

Bardzo wysoko stawiamy komunikację i precyzyjne określanie celów. Przez cały czas będziesz przeze mnie traktowany jak partner, od którego sukcesu zależy także mój (oraz nasz) własny sukces. Dlatego właśnie duży nacisk kładę na czytelne przekazanie tego co robimy i czego oczekujemy oraz czego możesz się spodziewać.

Z naszej strony gwarantujemy jakość, uczciwość oraz dobrą komunikację. Z Twojej oczekujemy dokładnie tego samego, ponieważ bazujemy na wzajemnym zaufaniu.

Co RDF może dla Ciebie zrobić?

Z jakimi problemami możesz się do mnie zgłosić? Zajmujemy się wszystkim, co bazuje na przetwarzaniu dużych ilości danych, lub jest „inteligentne”. Stawiamy tylko jeden warunek: przydatność. Gdy angażujemy się w projekt, wkładamy tam całe serce. Chcemy robić rzeczy ważne i praktyczne, które rozwiązują realne problemy.

Z tego wynika również „skala zainteresowania”. Im ważniejszy (i bardziej nietypowy) problem należy rozwiązać, tym bardziej jest on interesujący.