Pomysły na inteligentne systemy Big Data coraz bardziej zyskują na popularności – szczególnie w świecie startupowym. Nie można jednak ukrywać, że ich realizacja jest przeważnie ryzykowna, trudna i czasochłonna (a co za tym idzie i kosztowna). Właśnie dlatego zamiast od docelowego projektu, warto zacząć od prototypu.

Prototyp systemu Big Data – sprawdź swój pomysł

Jeśli masz pomysł na inteligentny system operujący na dużych ilościach danych, nie rzucaj się na głęboką wodę. Napisz do mnie, ja pomogę dopracować Twój plan, wyjaśnię wątpliwości, a następnie razem ze współpracującymi ze mną ekspertami zrobię dla Ciebie prototyp systemu. Do wszystkiego wykorzystamy nasze wewnętrzne zasoby – zarówno sprzętowe jak i intelektualne (takie jak biblioteki, czy zebrane wcześniej dane).

Dzięki temu będziesz mógł zweryfikować swój pomysł, nawet już po paru miesiącach. Co więcej – po zakończeniu współpracy uzbroimy Cię w odpowiednie narzędzia, aby prototyp działał na Twoją korzyść. Przygotujemy dokumentację kodu, opiszemy zastosowane techniki, dodamy swoje uwagi i przemyślenia. Przekażemy całe repozytorium (kod) oraz materiał z działania systemu. Jeśli będziesz potrzebować, wesprzemy Cię także w rozmowie z zarządem lub inwestorami.

Pytania i wątpliwości

Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

  1. Prototyp (tzw. Proof of Concept – PoC) to solidnie wykonany system. Od „pełnej wersji” różni go to, że jego celem jest przetestowanie głównej idei, a często sprawdzenie, czy takowa może zostać zrealizowana oraz jeśli tak – to jakimi kosztami.
  2. Nasze podstawowe wartości to jakość i uczciwość. Oznacza to, że do każdego klienta podchodzimy po partnersku. Produkt końcowy wykonany jest bardzo dobrze, a w trakcie procesu produkcji kładziemy nacisk na komunikację. Dzięki temu cały czas trzymasz rękę na pulsie.
  3. Nie obawiaj się, jeśli masz jedynie ogólny pomysł i nie wiesz jak zacząć. Pomogę Ci doprecyzować Twoją wizję i bezboleśnie wdrożę w rytm pracy RDF. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, całość od pomysłu po wykonanie doprecyzujemy na wstępnych spotkaniach.
  4. Kwestię wyceny prototypu przeprowadzimy tak szybko, jak to możliwe. Opiszę Ci jakie widzę możliwości, jakie dostrzegam zagrożenia oraz jak można zmodyfikować projekt, jeśli sobie tego zażyczysz. W efekcie będziesz świadomy na co dokładnie wydajesz pieniądze.
  5. Ja pracuję z Łodzi, ale Ty możesz być gdziekolwiek w Polsce. Dla dobrego i szybkiego kontaktu cały czas będę dla Ciebie pod telefonem, emailem oraz wideo-konferencją.