Big Data to nasza pasja

Sprawmy, aby pracowała dla Ciebie tak ciężko, jak to tylko możliwe

Przetwarzanie i analiza dużych ilości danych (Big Data) to temat młody, często jeszcze niezbadany. Nic więc dziwnego, że wiele firm (i osób) nie wie, jak wykorzystać rosnący potencjał tej branży. Jeśli do nich należysz, nie musisz się jednak obawiać – jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Doradztwo Big Data - by wykorzystać pełen potencjał

Rozwijając siebie oraz RDF stawiamy na trzy rzeczy:

Ten zestaw pozwala na doradztwo na wysokim poziomie. Jeśli masz ogólny zamysł, pomożemy go dopracować. Wskażemy różne drogi i alternatywne rozwiązania problemów. Możemy rozrysować wstępną architekturę systemu i oszacować czas wykonania.

Doradztwo wychodzi poza wszelkie ramy i wymaga jedynie wcześniejszego omówienia zasad współpracy. Im bardziej nietypowy problem musisz rozwiązać, tym bardziej powinieneś skorzystać z tej oferty. Wszyscy specjaliści związani z RDF specjalizują się w pokonywaniu prawdziwych przeszkód i skutecznym budowaniu systemów, które mają realne, praktyczne zastosowanie.

Współpracę kończysz z konkretem

Dla wielu osób „doradztwo” to jedynie słowo-wytrych zgrabnie opisujące przepalanie pieniędzy klienta. Dla RDF to duża odpowiedzialność i wyzwanie, byś po ekspertyzie faktycznie wiedział w którą stronę ruszyć.

Nasza współpraca w tym przypadku (w standardowej wersji) kończy się sporządzeniem raportu, na którym możesz się oprzeć w przyszłości, który możesz pokazać współpracownikom, zarządowi czy inwestorom. Jeśli będzie taka wola – pomożemy przygotować prezentację, lub weźmiemy udział w rozmowach jako Twoi eksperci-doradcy.

W doradztwie zależy nam przede wszystkim na podjęciu przez Ciebie skutecznych decyzji. Ostatecznie największym sukcesem RDF jest Twój sukces.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc i daleko nam do biurokratów więc… wybierz dogodny dla siebie sposób. Możesz skorzystać z formularza lub napisać najzwyklejszego w świecie maila.

Podkreślmy jednak najpierw jedno: rozmowa z nami jest naprawdę niezobowiązująca. A my lubimy rozmawiać, więc chociaż się przedstaw!;-).

Email: kontakt@riotechdatafactory.com

Masz pytanie? Porozmawiajmy

Jeśli potrzebujesz jeszcze rozeznać się w naszej ofercie znajdziesz ją w zakładce „Oferta”. Opowiemy Ci o tym jak szkolimy, czy w jakich technologiach się specjalizujemy.

Jeśli jednak chcesz porozmawiać – bardzo się cieszymy!

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy dla Ciebie darmową, niezobowiązującą konsultację. Kliknij przycisk obok, aby dowiedzieć się więcej.