RDF to Twój partner i doradca w Big Data

Szkolimy, doradzamy, pomagamy.
Naszym podstawowym zadaniem jest dbanie o poziom Twoich kompetencji Big Data.

Oto jak edukujemy w sferze publicznej

Nasza praca zaczyna się tam, gdzie możesz nas zobaczyć nie wychodząc z domu. Za darmo, bez bezpośredniego kontaktu, o dowolnej porze. Rozgość się, wybierz swoje ulubione medium i wyrusz z nami w podróż po świecie Big Data!

Podcast "Big Data Po Polsku"

Marek Czuma w tym miejscu pokazuje Big Data od nieco innej strony.

Dużo mniej technicznie, skupiając się na jednym z trzech punktów widzenia:

  • Poznawanie świata pod kątem danych
  • Odkrywanie branży Big Data
  • Materiały dotyczące działalności RDF – rozwój, nauka oraz biznes od kuchni.

YouTube

W formie wideo spotkasz przede wszystkim techniczne wprowadzenie do technologii Big Data. Tutoriale, objaśnienia, rozgryzanie zagwozdek.

Znajdziesz tu także materiały biznesowe, które tłumaczą jak działa RDF oraz wszystkie odcinki podcastu „Big Data Po Polsku”.

Ebook "Szlakiem Big Data"

W tym miejscu znajdziesz pierwszy polski ebook o Big Data.

Prawie 140 stron będących opisem branży z wielu różnych perspektyw.

Jeśli dopiero zaczynasz, nie ma lepszej furtki do branży.

Newsletter

Dołącz do grona społeczności RDF.

W każdym emailu dostaniesz:

  • Fragment osobisty – moja opinia, przypominajka czy opis tego co moim zdaniem warto zobaczyć.
  • Sekcję rozwojową – jak się uczyć, dbać o higienę umysłu, rozwijać.
  • Sekcję techniczną – czyli w kilku zjadliwych zdaniach o konkretnym zagadnieniu Big Data.

Blog

Zanim zaczniemy wspólną przygodę możesz sprawdzić, co przygotowaliśmy za darmo. Na blogu RDF znajdziesz wiele materiałów biznesowych, które tłumaczą Big Data „z lotu ptaka” lub stanowią cenne analizy.

Blog jest także hubem wszystkich treści jakie publikujemy.

Po prostu warto tu zaglądać;-)

LinkedIn

Na LinkedIn znajdziesz wszystkie aktualizacje oraz resztę kontaktu ze społecznością – m.in. pytania do czytelników, czy fragmenty podcastu.

Obserwuj i podawaj dalej!

Współpraca komercyjna

Jeśli tylko Twoje potrzeby wychodzą poza to co oferujemy publicznie – mamy przygotowane propozycje, które pomogą rozwiązać Twoje problemy.

Szkolenia

Z powodzeniem podnosimy (a nawet kreujemy od 0) kompetencje zespołów Big Data.

Robimy to dzięki przemyślanej formule. Metodycznie przedstawiona teoria + dużo ciekawych ćwiczeń + prawdziwy klaster szkoleniowy Big Data to nasz przepis na sukces.

Doradztwo

Każdemu zdarza się czasami stanąć w „martwym punkcie”. Jeśli spotkało Cię to w wymiarze Big Data, pomożemy ruszyć z miejsca i dotrzeć do właściwego punktu.

Czasami wystarczy szkolenie, czasami trzeba rozpisać bardziej kompleksowe rozwiązanie. Jestesmy tu aby Ci pomóc.

Opinie na temat Riotech Data Factory

Wiele z osób które przeszły przez nasze szkolenia, jest dziś dużo dalej. Rozwijają swoją karierę w branży Big Data, pomagają klientom i – co nie mniej ważne – zarabiają spore pieniądze.

Przeczytaj, co na temat naszych szkoleń mówią Ci, którzy już je przeszli.

Blisko 2-miesięczne intensywne szkolenie pozwoliło mi na poznanie kluczowych technologii oraz stworzenie praktycznej aplikacji pomimo zerowej styczności z Big Data przed przystąpieniem do akademii. Wiedzy jest bardzo dużo, lecz profesjonalne podejście oraz specjalistyczna pomoc na każdym etapie trwania szkolenia pozwala na łatwe jej przyswojenie. Zdecydowanie warto.
Norbert Wojtowicz
Big Data Engineer
Brałem udział w szkoleniu przekrojowym. To co mi się podobało, to złożoność tematyki Big Data - przed rozpoczęciem nie miałem doświadczenia w tej dziedzinie. Udział w szkoleniu pozwolił mi zdobyć umiejętności, które wykorzystuje każdego dnia w pracy, a co ważniejsze - kontynuować karierę jako programista w projekcie komercyjnym. Szkolenie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Było uporządkowane, zaplanowane oraz konsekwentnie realizowane. Najbardziej doceniam zaangażowanie trenerów w przekazywaniu wiedzy.
Dawid Sauermann
Big Data Engineer
Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniach przekrojowych pod przewodnictwem Marka. Krótko mówiąc, to były superowe 2 miesiące praktycznej nauki oraz co również jest ważne — pracy zespołowej. Intensywne wdrożenie w nieznane technologie połączone ze wsparciem dawało niesamowity rezultat. Dzięki Marek oraz powodzenia!
Maksym Mishchuk
Big Data Engineer
Miałem okazję uczestniczyć w kilkudniowych warsztatach poświęconych oprogramowaniu Apache Spark prowadzonych przez Marka. Jego ogromna wiedza i pasja pozwoliły mi lepiej poznać świat technologii Big Data. Marek w przystępny sposób opowiedział, na czym polega rozproszone przetwarzanie danych, a następnie - jak działa i do czego służy Spark. Solidne podstawy teoretyczne posłużyły jako punkt wyjścia do zmierzenia się z zadaniami praktycznymi o różnym poziomie zaawansowania. Część zadań wykonywana była lokalnie, a część na klastrze obliczeniowym w chmurze. Na zajęciach znalazł się czas zarówno na pracę indywidualną, jak i wspólne rozwiązywanie problemów. Marek cały czas służył radą i z dużym zaangażowaniem odpowiadał na wszystkie nurtujące mnie pytania. Warsztaty były fascynujące i co najważniejsze pozwoliły mi na rozpoczęcie samodzielnej pracy ze Sparkiem.
Wojtek Kazanecki
Big Data Engineer
Szkolenie przygotowane i przeprowadzone bardzo sprawnie i profesjonalnie. Doskonałe wyważenie teorii i praktyki co pozwoliło praktycznie natychmiast utrwalić nowo zdobytą, niełatwą, wiedzę. Zadania praktyczne niebanalne {dla początkujących} wymagające nie tylko prostego zastosowania wiedzy teoretycznej, ale także samodzielnego rozwiązywania problemów, co zachęca, po ukończenia zadania, do dalszej pracy nad właśnie rozpoczętym "projektem". Całość spinają doskonałe przygotowanie środowiska oraz wysoka wiedza i, co nie mniej ważne, znakomita umiejętność jej przekazania przez prowadzącego który z "wiedzy tajemnej" robi "wiedzę użyteczną". Jedno z najlepszych szkoleń w jakich brałem udział.
Dariusz Zygmunt-Broda
Big Data Engineer
Dzięki szkoleniu udało mi się poznać i ugruntować podstawy z obszaru Big Data. W zaledwie miesiąc jako początkujący programista java, byłem w stanie wykorzystać w praktyce takie technologie jak Spark czy Hadoop, a wraz z zespołem stworzyliśmy aplikacje wspierającą planowanie podróży po świecie. Jestem niezwykle zadowolony z wzięcia udziału w szkoleniu i z chęcią skorzystałbym z podobnych rozwiązań w przyszłości.
Olaf Ludwig
Big Data Engineer

Więcej opinii w zakładce „Opinie”;-)

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc i daleko nam do biurokratów więc… wybierz dogodny dla siebie sposób. Możesz skorzystać z formularza lub napisać najzwyklejszego w świecie maila.

Podkreślmy jednak najpierw jedno: rozmowa z nami jest naprawdę niezobowiązująca. A my lubimy rozmawiać, więc chociaż się przedstaw!;-).

Email: kontakt@riotechdatafactory.com

Masz pytanie? Porozmawiajmy

Jeśli potrzebujesz jeszcze rozeznać się w naszej ofercie znajdziesz ją w zakładce „Oferta”. Opowiemy Ci o tym jak szkolimy, czy w jakich technologiach się specjalizujemy.

Jeśli jednak chcesz porozmawiać – bardzo się cieszymy!

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy dla Ciebie darmową, niezobowiązującą konsultację. Kliknij przycisk obok, aby dowiedzieć się więcej.