Dowiedz się co o pracy RDF sądzą klienci

Na szkolenie RDF trafiłam bez żadnych wcześniejszych doświadczeń z technologiami Big Data. Szkolenie w którym uczestniczyłam trwało 3 tygodnie i miało wymiar bardzo praktyczny. Zadania miały zróżnicowany poziom trudności, co pozwoliło każdemu z uczestników dopasować je do swoich możliwości. Zakres szkolenia był idealnie dobrany - nie przytłaczający, jak na początek, ale też pozwalający od razu rozpocząć pracę. Dzięki niemu po 6-letniej przerwie w branży IT (spowodowanej macierzyństwem) pracuję od pół roku jako Big Data Engineer:)
Agnieszka Wejman
Big Data Engineer
Blisko 2-miesięczne intensywne szkolenie pozwoliło mi na poznanie kluczowych technologii oraz stworzenie praktycznej aplikacji pomimo zerowej styczności z Big Data przed przystąpieniem do akademii. Wiedzy jest bardzo dużo, lecz profesjonalne podejście oraz specjalistyczna pomoc na każdym etapie trwania szkolenia pozwala na łatwe jej przyswojenie. Zdecydowanie warto.
Norbert Wojtowicz
Big Data Engineer
Brałem udział w szkoleniu przekrojowym. To co mi się podobało, to złożoność tematyki Big Data - przed rozpoczęciem nie miałem doświadczenia w tej dziedzinie. Udział w szkoleniu pozwolił mi zdobyć umiejętności, które wykorzystuje każdego dnia w pracy, a co ważniejsze - kontynuować karierę jako programista w projekcie komercyjnym. Szkolenie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Było uporządkowane, zaplanowane oraz konsekwentnie realizowane. Najbardziej doceniam zaangażowanie trenerów w przekazywaniu wiedzy.
Dawid Sauermann
Big Data Engineer
Zdecydowanie rekomenduję szkolenia z zakresu Big Data prowadzone przez firmę Riotech Data Factory. Prowadzący posiadają duże doświadczenie i obszerną wiedzę, którą w sposób profesjonalny i przystępny przekazują uczestnikom. Podczas przygotowania i realizacji szkoleń kadra wykazała się profesjonalizmem zarówno, jeśli chodzi o zakres merytoryczny, przystępność przekazywanej wiedzy, jak i jakość dostarczonych materiałów.
Piotr Lipiński
Big Data Engineer
Szkolenie było przeprowadzone w przyjaznej atmosferze. Marek jest typem praktyka. Stawia na dużą liczbę przykładów i zadań. Oczywiście teoria niezbędna do wykonania zadań praktycznych jest przedstawiona przed zadaniami. Materiały przedstawione w trakcie zajeć są przesyłanie w postaci PDF na maila osób uczestniczących w kursie. Słuchacz ma kontakt z prowadzącym przez cały czas trwania kursu jak i poza nim. Szkolenie pozwoliło mi wejść w świat BigData a przykłady z Solr i Hbase odpowiadały zadaniom wykonywanym później w prawdziwym projekcie. Polecam wszystkim, którzy chcą wejść w BigData, także tym osobom, które są dopiero początkującymi programistami.
Tomasz Idzikowski
Java Developer
Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniach przekrojowych pod przewodnictwem Marka. Krótko mówiąc, to były superowe 2 miesiące praktycznej nauki oraz co również jest ważne — pracy zespołowej. Intensywne wdrożenie w nieznane technologie połączone ze wsparciem dawało niesamowity rezultat. Dzięki Marek oraz powodzenia!
Maksym Mishchuk
Big Data Engineer
Szkolenie, jak zawsze, zostało skrojone na miarę. Pan Marek wnikliwie przeanalizował potrzeby naszych kursantów personalizując ofertę szkolenia zarówno pod względem zakresu merytoryczego jak i samego przebiegu szkolenia. Na pochwałę zasługuje również rzetelna obsługa administracyjna szkolenia po stronie RDF - firma za każdym razem wykazuje się wysokim stopniem zorganizowania, które znaczenie ułatwia przeprowadzenie szkolenia w formie zdalnej. Prowadzący posiadają obszerną wiedzę, której nie zawahają się przekazać w jak najbardziej przystępny sposób. Mając powyższe na uwadze, szczerze rekomenduję Riotech Data Factory jako solidnego dostawcę elastycznych i wysokiej jakości szkoleń z zakresu Big Data / AI.
Patrycja Surowiec
Competence Center Manager, Billennium S.A.
Miałem okazję uczestniczyć w kilkudniowych warsztatach poświęconych oprogramowaniu Apache Spark prowadzonych przez Marka. Jego ogromna wiedza i pasja pozwoliły mi lepiej poznać świat technologii Big Data. Marek w przystępny sposób opowiedział, na czym polega rozproszone przetwarzanie danych, a następnie - jak działa i do czego służy Spark. Solidne podstawy teoretyczne posłużyły jako punkt wyjścia do zmierzenia się z zadaniami praktycznymi o różnym poziomie zaawansowania. Część zadań wykonywana była lokalnie, a część na klastrze obliczeniowym w chmurze. Na zajęciach znalazł się czas zarówno na pracę indywidualną, jak i wspólne rozwiązywanie problemów. Marek cały czas służył radą i z dużym zaangażowaniem odpowiadał na wszystkie nurtujące mnie pytania. Warsztaty były fascynujące i co najważniejsze pozwoliły mi na rozpoczęcie samodzielnej pracy ze Sparkiem.
Wojtek Kazanecki
Big Data Engineer
Kilka miesięcy temu brałam udział w szkoleniu na temat Big Data wraz z Markiem jako prowadzącym szkolenie. Był to intensywny, ale dobrze wykorzystany czas, który przygotował mnie do pracy w roli Big Data Developera. W trakcie szkolenie położony jest nacisk nie tylko na wiedze teoretyczna, ale także na część praktyczna, dzięki czemu przyswajanie wiedzy jest szybsze i skuteczniejsze. Sam Marek jest świetnym nauczycielem i prowadzącym — ciekawie opowiada o temacie, ma wiedzę, a także potrafi ją w efektywny sposób przekazać. Właściwy człowiek na właściwym miejscu :)!
Justyna Replin
Big Data Engineer
Szkolenie przygotowane i przeprowadzone bardzo sprawnie i profesjonalnie. Doskonałe wyważenie teorii i praktyki co pozwoliło praktycznie natychmiast utrwalić nowo zdobytą, niełatwą, wiedzę. Zadania praktyczne niebanalne {dla początkujących} wymagające nie tylko prostego zastosowania wiedzy teoretycznej, ale także samodzielnego rozwiązywania problemów, co zachęca, po ukończenia zadania, do dalszej pracy nad właśnie rozpoczętym "projektem". Całość spinają doskonałe przygotowanie środowiska oraz wysoka wiedza i, co nie mniej ważne, znakomita umiejętność jej przekazania przez prowadzącego który z "wiedzy tajemnej" robi "wiedzę użyteczną". Jedno z najlepszych szkoleń w jakich brałem udział.
Dariusz Zygmunt-Broda
Big Data Engineer
Dzięki szkoleniu udało mi się poznać i ugruntować podstawy z obszaru Big Data. W zaledwie miesiąc jako początkujący programista java, byłem w stanie wykorzystać w praktyce takie technologie jak Spark czy Hadoop, a wraz z zespołem stworzyliśmy aplikacje wspierającą planowanie podróży po świecie. Jestem niezwykle zadowolony z wzięcia udziału w szkoleniu i z chęcią skorzystałbym z podobnych rozwiązań w przyszłości.
Olaf Ludwig
Big Data Engineer
Głównym powodem przez który brałam udział w szkoleniu było przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej i rzeczywiście spełniło moje oczekiwania. Pomogło zapamiętać nie tylko potrzebną teorię, ale także poruszało dodatkowe, bardziej zaawansowane kwestie i zagadnienia. Prezentowane były przykładowe fragmenty kodu, które pomagały w lepszym stopniu zrozumieć przekazywaną wiedzę. Prowadzący posiadał dużą wiedzę w obszarze Sparka, wyjaśniał wszelkie tematy, które budziły niepewność, oraz przygotował dodatkowy temat do omówienia, gdy zaszła taka potrzeba. Podsumowując, szkolenie ze Sparka było bardzo treściwe oraz poruszyło wiele kluczowych aspektów.
Ania Guzek
Big Data Engineer
Marek poprowadził w naszej firmie 3-dniowe szkolenie ze Sparka. W mojej grupie znajdowały się osoby o różnym stopniu wiedzy, jednak dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z uczestników, stan tej wiedzy udało się szybko wyrównać. Warsztaty były podzielone na krótkie bloki tematyczne, dzięki czemu po teorii mieliśmy możliwość płynnie przejść do zajęć praktycznych. W trakcie ćwiczeń Marek chętnie odpowiadał na dodatkowe pytania. Nie było również problemem, gdy uczestnicy poruszali tematy „spoza agendy”. Bez wątpienia szkolenie Marka było jednym z najlepszych, w których uczestniczyłam. Polecam je każdemu, kto chce poznać daną technologie nie tylko w teorii, ale też w praktyce, jak również czuć się „zaopiekowanym” stawiając pierwsze kroki w nowym obszarze.
Małgorzata Gawarzyńska
Big Data Engineer

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc i daleko nam do biurokratów więc… wybierz dogodny dla siebie sposób. Możesz skorzystać z formularza lub napisać najzwyklejszego w świecie maila.

Podkreślmy jednak najpierw jedno: rozmowa z nami jest naprawdę niezobowiązująca. A my lubimy rozmawiać, więc chociaż się przedstaw!;-).

Email: kontakt@riotechdatafactory.com

Masz pytanie? Porozmawiajmy

Jeśli potrzebujesz jeszcze rozeznać się w naszej ofercie znajdziesz ją w zakładce „Oferta”. Opowiemy Ci o tym jak szkolimy, czy w jakich technologiach się specjalizujemy.

Jeśli jednak chcesz porozmawiać – bardzo się cieszymy!

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy dla Ciebie darmową, niezobowiązującą konsultację. Kliknij przycisk obok, aby dowiedzieć się więcej.