Masz problem, który wymaga konsultacji. Być może masz zespół, który potrzebuje przeszkolenia. Każda z tych opcji jest niezwykle poważna i musisz mieć pewność, że powierzasz ją prawdziwym ekspertom.

Dlaczego RDF?

Riotech Data Factory to ludzie, którzy mają doświadczenie w 3 zakresach:

  1. Projekty komercyjne – realizowane na zlecenie klientów. Eksperci którzy współpracują w ramach RDF realizowali w swoim życiu rozmaite projekty – od projektów medycznych aż po współpracę z sektorem rządowym.
  2. Projekty R&D – a więc tworzone z myślą o zbadaniu czegoś, niekiedy poznaniu konkretnych technologii. Niektóre z projektów realizowanych przez nas możesz przejrzeć rozwijając zakładkę „oferta” w menu głównym.
  3. Dydaktyka – czyli często zaniedbana w naszym środowisku rzecz. My wiemy, że umiejętności techniczne nie powodują jeszcze, że ktoś będzie znakomitym kursantem. Warsztat nauczyciela to osobny duży zestaw umiejętności do wypracowania.

Niestety, w większości przypadków obowiązują nas klauzule poufności – dlatego głębiej porozmawiać możemy niestety jedynie na temat wewnętrznych projektów, jakie realizujemy dla zgłębienia technologii i sprawdzenia rozwiązań konkretnych problemów (np. analiza danych z Twittera). Szkolenia realizowaliśmy także dla firm z wielu branż – są wśród nich duże spółki międzynarodowe z branży finansowej czy handlowej.